BİR KAÇ KELİME YAZARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ! Dizi / Program / Film / Haber / Video / Oyuncu vb.

Burak Akyol

BURAK AKYOL (KADİR ŞEKERCİ)

Alper’in Seda ile işlettiği Mühürlü Aşk isimli kafede servis elemanı; Seda’ya platonik bir aşk besler.

Burak Akyol Kimdir, Kaç Yaşında?

17 Mayıs 1990 Tarihinde İstanbul’da doğdu.
Performans Sanatçısı/Oyuncu
2012 yılında Istanbul Bilgi Universitesi, Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümü Performans Sanatları Ana Bilim Dalından mezun oldu. Ardından Istanbul Bilgi Universitesi Kültür Yönetimi bölümünde yüksek lisans eğitimi almaya başladı.
2007-2011 yılları arasında Eva Blazikova ile Duncan Tekniği, Bruno Isakoviç ile Beden Odaklı Atölyeler, Zişan Uğurlu ile Drama Oyunculuğu ve Viewpoint Tekniği, Dilek Dervişoğlu ile Champs; Modern Dans ve Çağdaş Dans, Şükran Moral ile Sokak Performansı, Berrak Yedek ile Beden Kullanımı ve Obje İlişkisi üzerine atölyelere katıldı.
Zişan Uğurlu yönetmeliğinde Su Terapisi ve Black Market, Şükran Moral ile Sokak Performansı, Prospero Dans Topluluğu ile Mesele, Actors Without Borders Istanbul ile Kebap, Pangar Tiyatro ile Macbeth ve Tomeo Verges ile Turkish Chicken adlı performans ve tiyatro projelerinde oynadı. 2012 yılında Tiyatrofobi grubuna dâhil oldu ve Aile Mezarlığı oyununda sahne aldı.
Okyanus Koleji, Şişli Terakki Lisesi, Enka Okulları ve İTÜ Geliştirme Vakfı Natuk Birkan İlköğretim Okulu adlı kurumlarda Modern Dans, Bale ve Hiphop alanlarında eğitim verdi ve çeşitli gösterilerde koreograf olarak görev yaptı.
2013 yılında Her Şey Yolunda Merkez adlı dizide ve 2015 yılında Bir Şey Değilim adlı uzun metraj bir sinema filminde rol aldı.