BİR KAÇ KELİME YAZARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ! Dizi / Program / Film / Haber / Video / Oyuncu vb.
 • Bir Başka Güzel
  Bir Başka Güzel

  "Bir Başka Güzel", Dünya'nın ve Türkiye'nin değişik yerlerinden katılan yarışmacılarıyla ekranlarda moda rüzgarı estirecek!

  Binlerce aday arasından seçilen 12 yarışmacı önce takımı için sonra da bireysel olarak mücadele edecek ve büyük ödül olan bir kasa altını almaya çalışacak. Hırsın ve rekabetin yer aldığı  programda birbirinden değişik showlar da olacak.

  Yarışmacılar, konusunda  seçkin bir jüri karşısına çıkacak. Başarılı modacı Raşit Bağzıbağlı, ünlü şarkıcı ve oyuncu Emina Jahoviç ve duayen iş kadını Bige Daruga Çalışkan... "Bir Başka Güzel" Esra Eron'un sunumuyla seyirciyle buluşacak.

  Bu zamana kadar yapılan moda yarışmalarına benzemeyen "Bir Başka Güzel"de, karakterine, zekasına, gücüne ve stiline güvenen, yeteneklerine inanan, podyumda rüzgar gibi esip moda benden sorulur diyen 12 farklı kadın Türkiye'nin yeni yıldızı olmak için kıyasıya yarışacak.

   

  YENİ BÖLÜM HAFTA İÇİ
  12 :30
 • Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
  Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme

  Türkiye'nin en güvenilir gazetecilerinden Didem Arslan Yılmaz güçlü ekibiyle birlikte, umudunu kaybedenlere "vazgeçme" demek için geri dönüyor.

   

  CANLI HAFTA İÇİ
  15 :00
 • Bu Sabah
  Bu Sabah

  Ekranların en sevilen en güvenilen isimlerinden Ebru Akel ve Murat Güloğlu,  “Bu Sabah” için bir araya geldi. Hafta içi her sabah 08:30'da yayınlanan ‘Bu Sabah’ta Türkiye ve dünyadan haberlerin yanı sıra güncel olaylar, gerçek hayat hikayeleri ve gündem konuları izleyiciyle buluşuyor.

  CANLI HAFTA İÇİ
  08 :30
 • Bir Şansım Olsa
  Bir Şansım Olsa

  "Bir Şansım Olsa", pişmanlık duyanlara kapılarını açacak. İkinci bir şans isteyenlerin başvuracağı, ‘keşke’lerine çözüm arayacağı programda, gerçek yaşanmış hikayelerin kahramanları ekranda yüzleşecek.

  YENİ BÖLÜM HAFTA SONU
  13 :00
 • Güldür Güldür Show
  Güldür Güldür Show

  7'den 70'e herkesi ekran başına kilitleyen, komedi klasiği Güldür Güldür Show hız kesmeden devam ediyor.

  YENİ SEZON 2 EKİM CUMARTESİ
  20 :00
 • Cumartesi Sürprizi
  Cumartesi Sürprizi

  Cumartesi Sürprizi, dopdolu içeriği ve bomba gibi haberleriyle Cumartesi sabahlarınızın keyfi olmaya devam ediyor.

  CANLI CUMARTESİ
  10 :00
 • Pazar Sürprizi
  Pazar Sürprizi

  Pazar Sürprizi, Buse İskenderoğlu'nun sunumu ile bu hafta da hiçbir yerde bulamayacağınız haber ve röportajlarla ekranlarınıza geliyor.

  CANLI PAZAR
  10 :00
 • Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler
  Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler

  İzleyiciler sağlıkla ilgili en doğru bilgileri ve en yeni gelişmeleri izleyiciler Show TV ekranından ‘Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler’de öğreniyor.