BİR KAÇ KELİME YAZARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ! Dizi / Program / Film / Haber / Video / Oyuncu vb.
 • Alev Alev

  Değdiği tüm hayatları değiştiren alevler, bir yangının külünden yeşeren çiçekler… Kendini bulmanın, yola devam etmenin, adalet arayışı ve gerçek aşkın hikayesi… Alev Alev her Perşembe Show TV'de!

  YENİ BÖLÜM PERŞEMBE
  20 :00
 • Ramo

  Ramo adalet mücadelesinde İstanbul'da en zirveye savaş açıyor!

  YENİ BÖLÜM CUMA
  20 :00
 • Kuzey Yıldızı İlk Aşk

  Kuzey ve Yıldız'ın aşk hikayesini romantik, komik ve macera dolu bir anlatımla seyirciyle buluşturan dizide; başrolleri Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşıyor.

  YENİ BÖLÜM CUMARTESİ
  20 :00
 • Arıza

  Arıza; bir taksicinin, şehrin krallarıyla girdiği büyük savaşı ve bu amansız mücadelenin gölgesinde Halide ile yaşadıkları tehlikeli aşkın hikayesini anlatıyor.

  YENİ BÖLÜM PAZAR
  20 :00
 • Çukur

  İstanbul'un en belalı mahallerinden Çukur'un, Erdenet ailesi ile girdiği savaşta kazanan taraf olmak için başlattığı amansız mücadele nefesleri kesiyor!

  YENİ BÖLÜM PAZARTESİ
  20 :00
 • Kırmızı Kamyon

  Kırmızı Kamyon itfaiyecilerin zorlu hayatlarını, tehlike dolu maceralarını ve birbirlerine olan bağlarını dram ve aksiyon ile harmanlıyor. Yönetmen koltuğunda Osman Kaya’nın oturduğu, senaryosu Meriç Demiray ve Ezgi Özcan’ın kaleminden çıkan ‘Kırmızı Kamyon’un oyuncu kadrosunda Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Sümeyye Aydoğan, Efekan Can, Gerçek Sağlar Alnıaçık, Süreyya Kilimci, Hasibe Özgür, Onur Yar, Tuğçe Karabayır ve Feriha Eyüboğlu bir araya geliyor.

  YENİ DİZİ YAKINDA
 • Adını Feriha Koydum

  Kapıcı karısı Zehra'nın kızıyla olan hayalleri ve kızının üniversite sınavında ülkenin seçkin üniversitelerinden birini burslu olarak kazanması ve bundan sonra içine düştüğü kişilik bunalımı ele alınıyor.

   

  HAFTA İÇİ HER GÜN
  12 :30