Güldür Güldür Show'dan duygu dolu 29 Ekim skeci!

Güncelleme: 26 Ekim 2023 Perşembe, 12:43:23

Güldür Güldür Show Cumhuriyetin 100. yılına özel bir skeç hazırladı, gözyaşları sel oldu!

Yapımını BKM’nin üstlendiği, televizyon ve tiyatro tarihine adını altın harflerle yazdıran ‘Güldür Güldür Show’ Cumartesi akşamı yeni bölümüyle Show TV’de ekrana gelecek. Türkiye Cumhuriyeti’nin 100.yılını kutlamak için özel bir skeç hazırlayan ‘Güldür Güldür Show’, cumhuriyetin nasıl ve ne şartlarda kazanıldığının altını çizdi. Kahkahanın yerini minnet ve gururun aldığı skeç salonda duygu dolu anlar yaşattı.

‘Güldür Güldür Show’ ekibinin büyük bir özveri ile hazırladığı skecin sonunda tüm ekip tam kadro sahnedeki yerini aldı. Unutulmaması gereken değerlerin altını bir kez daha çizen ‘Güldür Güldür Show’ skecin sonunda dakikalarca ayakta gözyaşları ile birlikte alkışlandı.

Ali Sunal’ın moderasyonuyla ekrana gelen ‘Güldür Güldür Show’da Alper Kul, Doğa Rutkay, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Uğur Bilgin, Aylin Kontente, Erdem Yener, Mahir İpek , Aziz Aslan, Özgün Aydın, Açelya Topaloğlu, Burak Topaloğlu, Berkay Tulumbacı, Toygan Avanoğlu, Özgün Bayraktar, Ayça Koptur, Fatih Öztürk, Nazmi Sinan Mıhçı, Hasibe Özlem Eren yer alıyor.

‘Güldür Güldür Show’ yeni bölümüyle Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de.

İşte Güldür Güldür Show’un o duygu dolu skecinden teaser;