Aile AB grubundaki birinciliğini korudu!

Güncelleme: 06 Aralık 2023 Çarşamba, 13:27:48

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın paylaştığı Aile 5 Aralık 2023 reyting sonuçlarına göre AB grubunda en çok izlenen dizi oldu. Heyecan verici gelişmelerin yaşandığı bölümün final sahnesinde Devin’in babasını kaybetmesi izleyenleri derinden etkiledi. ‘Aile’nin finali için geri sayım devam ederken son bölümüyle övgü dolu yorumlar...

DEVİN’İN BABA ACISI

Show TV’nin Ay Yapım imzalı dizisi ‘Aile’ bu hafta da izleyicileri ekran başına kilitleyen bölümüyle AB grubunda en çok izlenen dizi oldu. Heyecan verici gelişmelerin yaşandığı bölümün final sahnesinde Devin’in babasını kaybetmesi izleyenleri derinden etkiledi. 30 bölüm olarak planlanan ‘Aile’nin finali için geri sayım devam ederken dün akşam övgü dolu yorumlar alan dizi #Aile etiketi ile 5 saat 25 dakika boyunca TT listesinde yer aldı.

‘Aile’nin 23. bölümü; ABC1 20+’da 4.50 izlenme oranı 11.12 izlenme payı, AB’de 4.49 izlenme oranı 13.00 izlenme payı, Total’de 2.82 izlenme oranı 7.33 izlenme payı elde etti.


SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İntihara teşebbüs eden Hülya Soykan hastaneye yetiştirildi ve hayatı kurtuldu. Bu olaydan sonra Aslan, annesinin terapiye başlamasını istedi. Hülya, terapi için Devin’le görüştü. Devin etik açıdan uygun olmayacağını söyleyerek Hülya’ya terapi yapmak istemedi ancak Hülya’nın aniden konuşmaya başlamasıyla geçmişindeki yaralar ortaya çıkmaya başladı. Devin ise çift terapisin
e gitme konusundaki ısrarını sürdürdü, bu sefer Aslan’la birlikte başka bir terapiste gittiler. Terapistin önerisi üzerine Aslan ve Devin, Hülya’yı yemeğe çıkarttılar. Üçü ilk kez birlikte eğlenceli vakit geçirirken, Hülya Soykan’ın eğlenmesi ve çifte iyi davranması izleyenleri de bir hayli şaşırttı. Her şeyini kaybeden Ergun, bir ses kaydıyla Hülya Soykan’ı tehdit ederken Hülya kendi adamından Ergun’la ilgili gerekenin yapılmasını istedi. Diğer taraftan da kızları Devin ve Yağmur’la konuşmak isteyen Ergun, Devin’den olumlu bir dönüş alamadı. Bu arada Bedri marinanın başına geçme hevesiyle İlyas’la planlarını uygulamaya aldı. Aslan ise Bedri’nin her hareketini adım adım izletirken onun açığını yakalayıp onu tehdit etti ve marinadan tamamen gönderdi. Leyla hakkında tahliye kararı çıkınca Soykan ailesi büyük bir sevinç yaşadı. Aslan, Leyla için bir aile yemeği organize ederken Hülya dışında herkesin yemekte buluştuğu akşam Leyla’nın özgürlüğü kutlandı. Dönüş yolunda bir trafik kazasına denk gelen Aslan ve Devin, aracın içinde hayatını kaybeden kişinin Ergun olduğunu gördü. Babasını kaybetmenin şokuyla derinden sarsılan Devin’in acısı ekran başındaki izleyicilerin de yüreğine dokundu.

İşte o anlar;


‘Aile’nin özgün senaryosunda Hakan Bonomo imzası yer alırken, yönetmenliğini Ahmet Katıksız ve Gökçen Usta üstleniyor. Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerinde yer aldığı dizide Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder, Selin Şekerci, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik ile usta oyuncular Musa Uzunlar, Ayda Aksel, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

‘Aile’ yeni bölümüyle Salı saat 20.00’de Show TV’de!